Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$6,136.34
-2.09%
Bitcoin Cash (BCH)
$211.00
0.30%
Litecoin (LTC)
$38.29
0.80%
Факт: конфісковане майно Курченка у Харкові повернули держав...
Новости, По делу

Факт: конфісковане майно Курченка у Харкові повернули державі — ОДА

Приміщення на території обласного спорткомплексу «Металіст» у Харкові та тренувальну базу у с.Високий, конфісковані у бізнесмена-втікача Сергія Курченка, повернули у власність держави.

Джерело: Укрінформ з посиланням на пресслужбу Харківської ОДА 

Деталі: За даними ОДА, реєстрацію приміщень по вул. Плеханівській, 65, де розташовується стадіон,  завершено, об’єкти внесено до Державного реєстру нерухомого майна.

Дослівно: «Це VIP-сектор, підтрибунні приміщення південної і північної трибун, футбольна академія. Також 3 січня зареєстрували базу у Високому», — повідомили в ОДА.

Нагадаємо, зарозпорядженням Кабінету міністрів України від 11 квітня 2018 р. майнові комплекси, конфісковані у ПАТ «Футбольний клуб «Металіст», ТОВ «Металіст Холдинг» і «Металіст арена», передавалися до сфери управління Харківської обласної державної адміністрації.

Наприкінці 2019 р. голова ОДА Олексій Кучер повідомив, що частина приміщень стадіону «Металіст», частина дитячої футбольної академії «Металіста», тренувальна база у с.Високому та інші об’єкти, конфісковані у Курченка, не було прийнято в управління Харківської ОДА.

За словами Кучера, фактично цим майном користувалися треті особи.

Олігарха Сергія Курченко називали «гаманцем Януковича». Він з’явився в інформаційному просторі наприкінці 2012 року, коли купив ФК «Металіст» у Олександра Ярославського, а пізніше створив групу енергетичних компаній «СЄПЕК».
Курченко фігурує у численних розслідуваннях правоохоронців і журналістів, зокрема, про розкрадання майна держпідприємства «Укргазвидобування», організації схеми незаконного ввезення на територію України і реалізації нафтопродуктів.
Курченко підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, його оголошено в розшук.
Журналісти знайшли документи, що викривають схеми Курченка для ухилення від оподаткування. Внаслідок цих схем Україна, за їхніми даними, втратила $1 млрд доходу.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *