Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$6,154.77
-0.69%
Bitcoin Cash (BCH)
$211.31
1.57%
Litecoin (LTC)
$38.32
1.51%
Факт: італійський лоукостер Ernest Airlines скасував частину...
Жизнь, Новости

Факт: італійський лоукостер Ernest Airlines скасував частину рейсів з України

Італійський авіаперевізник Ernest Airlines за останні два дні скасував одразу кілька рейсів із українських аеропортів «Жуляни» («Київ» імені Ігоря Сікорського), Львів та Одеса.

Про це повідомляє avianews.com.

Згідно з онлайн-табло аеропортів, 5 січня лоукостер не виконав рейс EG 544 з Одеси в Рим, а 6 січня скасував рейси EG 236 з Києва в Рим, EG 498 з Києва в Мілан і EG 278 зі Львова в Неаполь.

За даними flightradar24.com, з чотирьох літаків, які входять до флоту Ernest Airlines, відразу два відправились в аеропорти, ніяк не пов’язані з маршрутною мережею лоукостера.

«29 грудня 2019 року Авіаційна влада Італії ENAC оголосила про припинення дії ліцензії Ernest Airlines на перевезення пасажирів і вантажів з 13 січня 2020 року і заборонила продаж квитків. Авіаперевізнику заборонили продаж квитків, проте надали можливість виконати перельоти в піковий період перевезень в новорічні свята з метою захисту пасажирів, які вже мають куплені квитки.

У ENAC звернули увагу, що санкції щодо Ernest Airlines не пов’язані з безпекою польотів, тому заборона на виконання рейсів вводиться з затримкою», — йдеться у повідомленні.

Раніше в Ernest Airlines заявили, що йде робота для врегулювання ситуації і відкликання рішення про призупинення ліцензії.

Зазначимо, що лоукостер Ernest Airlines відкрив рейси до України в 2017 році.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *