Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,885.65
2.01%
Bitcoin Cash (BCH)
$327.48
0.16%
Litecoin (LTC)
$63.04
4.84%
Факт: Росія відновила подачу нафти в Білорусь...
Новости, По делу, Политика, Экономика

Факт: Росія відновила подачу нафти в Білорусь

Заступник голови концерну «Білнафтохім» Володимир Сизов заявив, що прокачування російської нафти на білоруські НПЗ відновлено.

Про це повідомляє БЕЛТА.

«Сьогодні о 17:05 вже включені насосні агрегати і починає здійснюватися поставка нафти в напрямку ВАТ «Нафтан». По мірі оформлення маршрутних доручень обсяг буде додаватися і будуть поставки в тому числі для Мозирського НПЗ», — сказав Сизов 4 січня.

Щодо умов поставки нафти з РФ заступник голови «Білнафтохіму» зазначив, що вони визначаються в результаті переговорного процесу.

Напередодні концерн заявив про оформлення документів на першу партію російської нафти, що закуповується за ціною без премії постачальника.

У компанії «Транснефть» повідомили РИА Новости, що отримали заявку на прокачування 133 тисяч тонн нафти в Білорусь. «Білнафтохім» зазначив, що нова партія нафти і старі запаси сировини дозволять забезпечити роботу обох білоруських нафтопереробних заводів у січні 2020 року.

У понеділок, 6 січня, прес-служба концерну «Білнафтохім» у коментарі «Интерфаксу» заявила, що поставку нафти на білоруський НПЗ «Нафтан» відновлено, на підприємство з вечора 4 січня надійшло 26,5 тисяч тонн сировини.

«Нафта з Росії надходить на ВАТ «Нафтан», після відновлення поставок з 17 години 4 січня на підприємство надійшло 26,5 тисяч тонн нафтової сировини. НПЗ зберігає мінімальне завантаження», — сказав представник прес-служби.

Водночас поставки нафтової сировини на другий білоруський НПЗ — в Мозирі (Гомельська область) — поки не розпочали, зазначив представник концерну.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *