Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,845.29
1.13%
Bitcoin Cash (BCH)
$323.50
0.16%
Litecoin (LTC)
$62.13
2.88%
Кращі з економії: Гончарук назвав міста, мешканці яких зекон...
Жизнь, Новости, По делу, Экономика

Кращі з економії: Гончарук назвав міста, мешканці яких зекономлять до 30% на опаленні

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук назвав 20 міст, в яких буде переглянуто тарифи на тепло. 

Джерело: заява глави уряду у Telegram

Деталі:  За словами прем’єра, сума в платіжках буде меншою на майже 30% у Луцьку, Дніпрі, Маріуполі, Житомирі, Кривому Розі, Білій Церкві, Бучі, Обухові, Херсоні, Кропивницькому, Черкасах, Сєвєродонецьку, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харкові, Чернівцях, Чернігові та Києві.

Дослівно: «Мешканці цих міст зможуть заощадити майже третину від суми в старих платіжках. Проте ще не всюди місцева влада переглянула тарифи. Закликаю очільника кожного міста оперативно здійснити все необхідне — ціна на тепло для людей має знизитися вже з першого місяця 2020-го року!», — заявив Гончарук. 

Нагадаємо,

Раніше президент Володимир Зеленський зяавив, що знайдено рішення, яке дозволить знизити тарифи на опалення майже вдвічі наступної зими.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час зустрічі Ради регіонів заявив, що  «платіжки» за теплову енергію за рахунок їх коригування відповідно до ринкової ціни на газ у грудні може бути знижено на 300-400 грн.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що у січні кияни отримають платіжки з рахунками на оплату за тепло на 22-23% меншими.
20 грудня представники Єврокомісії, України та РФ досягли остаточної домовленості з принципових позицій щодо транзиту російського газу через територію України для європейських споживачів і врегулювання взаємних претензій.

За підсумками переговорів у Мінську Росія та Україна підписали протокол домовленостей про продовження транзиту газу через Україну й врегулювання взаємних вимог.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *