Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,856.86
1.88%
Bitcoin Cash (BCH)
$325.27
1.74%
Litecoin (LTC)
$62.77
5.37%
Обіцянка: Кличко пообіцяв у січні платіжки зі зменшеним раху...
Жизнь, Новости, По делу

Обіцянка: Кличко пообіцяв у січні платіжки зі зменшеним рахунком за тепло

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що у січні кияни отримають платіжки з рахунками на оплату за тепло на 22-23% меншими.

Джерело: заява Кличка під час засідання колегії КМДА, повідомляє Офіційний портал Києва

Дослівно: «У 2018-му році місто повернуло теплоенергетичний комплекс з довгострокової оренди комерційною структурою. І сьогодні пріоритет муніципальної теплопостачальної компанії – не прибутки, а модернізація застарілої системи та якісний сервіс для киян», — заявив Кличко.

«Ми повинні скористатися зниженням ціни на газ і зменшити вартість опалення та гарячої води. У січні кияни отримають платіжки із меншими приблизно на 22-23 відсотка рахунками оплати за тепло», – додав він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський зяавив, що знайдено рішення, яке дозволить знизити тарифи на опалення майже вдвічі наступної зими.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час зустрічі Ради регіонів заявив, що  «платіжки» за теплову енергію за рахунок їх коригування відповідно до ринкової ціни на газ у грудні може бути знижено на 300-400 грн. 

20 грудня представники Єврокомісії, України та РФ досягли остаточної домовленості з принципових позицій щодо транзиту російського газу через територію України для європейських споживачів і врегулювання взаємних претензій.

За підсумками переговорів у Мінську Росія та Україна підписали протокол домовленостей про продовження транзиту газу через Україну й врегулювання взаємних вимог.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *