Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$9,292.58
2.74%
Bitcoin Cash (BCH)
$383.46
4.53%
Litecoin (LTC)
$60.51
1.03%
Віцепрем’єр про експорт лісу: Я за мораторій на «тупняк...
Новости, По делу, Экономика

Віцепрем’єр про експорт лісу: Я за мораторій на «тупняк», а не «кругляк»

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба виступає проти мораторію на експорт необробленої деревини.

Про це він заявив в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«Я особисто проти мораторію на ліс-кругляк і взагалі мораторію на будь-які експортні операції з ЄС. Але так сталося, що протягом років у нас у низці сфер економіки і політики домінувала або корупція, або тупість. Тому я виступаю за мораторій на «тупняк», а не кругляк», — сказав Кулеба.

Він зазначив, що мораторій було введено як тимчасовий захід до моменту вироблення ефективної політики в цій сфері, але цей процес затягнувся.

«У нас в уряді наразі є пріоритетною тема створення ефективних ринків з однаковими правилами гри там, де не було ринків взагалі, або де ринки існували, але з нерівними правилами. І сфера вирубки і деревообробки — це одна з таких сфер. Ми цим займаємося. Обговорюємо з ЄС, як рухатися далі», — наголосив віцепрем’єр.

Кулеба додав, що уряд намагається знайти ефективні економічні рішення, які рівномірно захищатимуть і українські інтереси, і інтереси Євросоюзу.

«У нас взагалі будь-який мораторій — це джерело тіньової економіки. Тому стратегічна мета — відмовитися від мораторію. Але зробити це можна буде тоді, коли в Україні діятиме ефективна економічна політика в цій сфері», — заявив віцепрем’єр.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *