Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$9,242.87
2.21%
Bitcoin Cash (BCH)
$384.10
3.69%
Litecoin (LTC)
$60.35
0.18%
Плани: Гончарук розповів про плани на 2020 рік...
Новости, По делу, Экономика

Плани: Гончарук розповів про плани на 2020 рік

Уряд створив «генеральний план» для країни і з весни 2020 року починає «Велике будівництво». 

Джерело: прем’єр-міністр Олексій Гончарук у колонці на ЕП «Підсумки Кабміну-2019: підготовка до великого старту»

Пряма мова Гончарука: «З 1 січня запрацює е-Малятко – сервіс державних послуг для новонароджених. В кінці січня повноцінно запустимо портал державних послуг  «Дія«, що дозволить зберігати офіційні документи «в смартфоні».

«З 1 квітня 2020 р запрацює другий етап медичної реформи, яка охопить не тільки «первинку», але також спеціалізовану допомогу, реабілітацію, паліативну допомогу та програму «Доступні ліки» (на яку, разом з інсуліном, ми заклали 3,3 млрд грн). Гроші, нарешті, «підуть за пацієнтом».

«Уже наступного року ми здамо в експлуатацію 100 садків, 100 шкіл, 100 стадіонів, а також 25 центрів екстреної допомоги.  а п’ять років – (плануємо — ред.) капітально відремонтувати 24 тис. км національних доріг, модернізувати 15 аеропортів та 5 портів». 

Деталі: У лютому Гончарук анонсує старт програми кредитування для малого та мікробізнесу для забезпечення бізнесу доступними ресурсами «Повертайся та залишайся» — кредити під 5%, 7% і 9% річних на відкриття власної справи.

За словами прем’єра, рейдерство «вже відступає, але в наступному році ми остаточно подолаємо його як явище».

Дослівно: «Заблокуємо «чорних реєстраторів», усунемо слабкі місця в реєстрах та законодавстві та переведемо всі основні дані та операції в електронну форму, посиливши захист даних та транзакцій».  У новому році продовжить набирати оберти цифровізація та витіснення бюрократії корупції». 

Деталі: Також Гончарук заявив про плани уряду вийти протягом найближчих років «на реальний прожитковий мінімум у 4200 грн».

Дослівно: «Але для цього потрібно запустити та вивести з тіні економіку, а також зробити систему соціального захисту більш ефективною. Почнемо з відв’язки від прожиткового чимало фінансових показників». 

При цьому глава уряду заявив, що хотів би, щоб дві речі «були кращими, ніж є» — бюджет 2019 року та  закон про землю.  

Серед «істотних досягнень» нового уряду, серед іншого, Гончарук назвав нову програму співпраці з МВФ та контракт про транзит газу з РФ на 5 років. 

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *