Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$7,067.29
-1.23%
Bitcoin Cash (BCH)
$205.05
-1.60%
Litecoin (LTC)
$43.05
-1.71%
Звільнення: Милованов вигнав половину колишнього керівного с...
Новости, Политика, Экономика

Звільнення: Милованов вигнав половину колишнього керівного складу Мінекономіки

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов звільнив 15 посадових осіб керівного складу колишньої структури МЕРТ.

Про це він повідомив у Facebook.

«Перезавантаження влади. Сьогодні відбувся черговий етап трансформації Міністерства – прийнято рішення щодо звільнення 15 посадових осіб з керівного складу структурних підрозділів, що становить 50 % від попередньої структури (Міністерство економічного розвитку і торгівлі України)», — написав міністр.

За його словами, керівництво змінили у юридичному департаменті, а також у департаментах міжнародного торговельно-економічного співробітництва та європейської інтеграції, стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки, інтелектуальної власності (раніше), управління державною власністю, санкційної політики.

Крім цього, звільнили керівників департаменту розвитку інформаційно-комунікаційних технологій‚ документообігу та електронних сервісів, а також секторів запобігання та виявлення корупції та забезпечення роботи державного секретаря Міністерства (самостійні підрозділи).

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *