Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$7,072.74
-0.98%
Bitcoin Cash (BCH)
$205.23
-1.43%
Litecoin (LTC)
$42.95
-1.89%
Україна отримає 900 мільйонів євро на дороги від ЄБРР та ЄІБ...
Новости, Экономика

Україна отримає 900 мільйонів євро на дороги від ЄБРР та ЄІБ

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук в п’ятницю підписав два документи на 900 млн євро щодо проекту співфінансування Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку будівництва та реконструкції українських доріг.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Мова йде про фінансування реконструкції автошляху М05 Київ-Одеса у Черкаській, Миколаївській та Одеській областях, а також будівництва північної ділянки об’їзної дороги навколо Львова.

«Ми підписали два документи на загальну суму 900 млн євро, які підуть на реконструкцію та будівництво доріг. Це 340 кілометрів у п‘яти областях. Вже через три роки траса Київ-Одеса стане першим автобаном європейського рівня по всій протяжності», — сказав прем’єр.

Серед документів, які підписав Гончарук:
— Фінансова угода «Європейські дороги України ІІІ» (проект «Розвиток транс’європейської транспортної мережі») між Україною та Європейським інвестиційним банком на 450 млн євро.
— Меморандум про порозуміння між Кабінетом міністрів та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо спільної реалізації проекту «Розвиток транс’європейської транспортної мережі».
«Мета Меморандуму —  розширення співробітництва та співпраці України та ЄБРР у підготовці програми фінансування на ще 450 млн євро», — йдеться у повідомленні.
Документи були підписані в рамках Інвестиційного форуму ЄБРР для країн-членів Східного партнерства, який відбувся 22 листопада в Лондоні.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *