Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$7,072.27
-0.89%
Bitcoin Cash (BCH)
$205.11
-1.29%
Litecoin (LTC)
$42.96
-1.58%
Нефьодов: Це війна, і ми до неї готуємось...
Новости, Экономика

Нефьодов: Це війна, і ми до неї готуємось

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов назвав звільнення старих кадрів відомства «війною», оскільки очікує від них потужного спротиву.

Про це він сказав в ефірі hromadske.

«Це складно і це виклик. Це війна, і ми до неї готуємося, ось готуємо всю нормативну базу, після цього у нас є цілий план військовий, я навіть не хочу озвучувати в ефірі, як ми будемо позбавлятися від цих людей.

Зрозуміло, що більша частина з них піде в суд, тому ми готуємо цілі рівні захисту», — сказав Нефьодов.

Він додав, що 500 або трохи більше працівників митниці не перейдуть зі старої структури в нову, дедлайн цього — до кінця року. Упродовж 2020 року відбудеться переатестація працівників митниці.

При цьому, керівник ДМС закликав не вважати корупціонерами усіх працівників митниці.

«Є здорова частина, є велика кількість митників, які є професійними і сумлінними, завдяки ним періодично ловляться наркотики, або не даються вивозити культурні цінності, складаються протоколи і власне експорт і імпорт в країні працюють», — підкреслив він.

«Найбільш одіозних видно неозброєним оком: береш декларацію і там просто автопарк Женевського салону. Одразу хочеться сказати: слухай, навіть не хочу розбиратися, яка бабуся тобі їх подарувала, дякую дуже і бажаю тобі всього найкращого», — сказав Нефьодов.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *