Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$9,263.62
2.40%
Bitcoin Cash (BCH)
$382.55
4.26%
Litecoin (LTC)
$60.41
1.15%
Маніпуляції: Гончарук спростовуює інформацію про заморожуван...
Новости, Политика, Экономика

Маніпуляції: Гончарук спростовуює інформацію про заморожування програми з МВФ

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що переговори з Міжнародним валютним фондом про нову програму співпраці тривають.

Про це він сказав на брифінгу для преси, на якому презентували проєкт держбюджету-2020.

«Є велика кількість людей, які, можливо, не хочуть, щоб у України вийшло. І тому я кожен день зустрічаю в ЗМІ якісь маніпулятивні статті та історії про те, що хтось прийняв рішення заморозити програму і так далі. Це не відповідає дійсності. У нас абсолютно нормальний робочий процес з колегами з Міжнародного валютного фонду», — підкреслив Гончарук.

«У нас є цілий ряд завдань, який ми повинні виконати. І, звичайно, колеги з МВФ хочуть бути впевненими в тому, що Україна як держава буде робити все від неї залежне, щоб стягнути кошти, які були втрачені платниками податків для вирішення ситуації з проблемними банками. І ця робота ведеться», — зазначив глава Уряду.

«Чутки про те, що програма заморожена, МВФ відмовився — це просто маніпуляції, яким не варто вірити. Переговори і робота тривають. Ми щодня на телефоні з нашими колегами», — додав він.

Водночас міністр фінансів Оксана Маркарова заявила, що процес переговорів з МВФ просувається досить швидко і конструктивно.

«Я не вперше веду переговори з нашими партнерами з Міжнародного валютного фонду. Наш процес, можу ще раз підтвердити, рухається дуже конструктивно, швидше, наприклад, ніж це було в минулому році, швидше, ніж це було три роки тому, коли ми обговорювали програму», — розповіла вона.

Раніше видання The Wall Street Journal написало, що Міжнародний валютний фонд відклав фінансову допомогу Україні через стурбованість, що Україна не зможе повернути мільярди доларів, виведених з українських банків, в тому числі Приватбанку.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *