Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,704.01
-0.17%
Bitcoin Cash (BCH)
$279.29
-2.34%
Litecoin (LTC)
$59.78
-1.89%
Неминуче: ціни на електроенергію для населення збільшаться...
Жизнь, Новости, Экономика

Неминуче: ціни на електроенергію для населення збільшаться

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Валерій Тарасюк вважає, що в середньостроковій і довгостроковій перспективі немає альтернативи вирівнювання цін на електроенергію для населення і підприємців.

Про це він заявив в ефірі програми «Свобода слова».

«У нас зарплати не будуть європейськими, якщо ми не побудуємо ринок, якщо не переможемо перехресне субсидування і можна довести це на простому прикладі. Це самообман, що ми платимо низький тариф на електроенергію. Ми його платимо в ціні товару: ми платимо низький тариф, за нас його платить хлібзавод, закладає ціну в хліб, ми купуємо хліб за завищеною ціною, а хлібзавод ще й втрачає конкурентоспроможність — і це ланцюгова реакція», — сказав Тарасюк.

Глава НКРЕКП вважає існування різного тарифу на електроенергію для населення і для бізнесу «раковою пухлиною для української економіки».

«Іншого шляху, ніж вирівняти ціни для населення і для промисловості в довгостроковій і навіть у середньостроковій перспективі не існує», — вважає Тарасюк.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *