Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$7,077.43
-0.48%
Bitcoin Cash (BCH)
$205.21
-0.99%
Litecoin (LTC)
$43.12
-0.95%
Визнання: BlaBlaCar назвав Україну серед топ-3 країн за швид...
Жизнь, Новости, По делу

Визнання: BlaBlaCar назвав Україну серед топ-3 країн за швидкістю розвитку сервісу

Сервіс пошуку попутників для автомобільних поїздок BlaBlaCar назвав Україну серед топ-3 країн за швидкістю розвитку — у січні-червні 2019 року український ком’юніті BlaBlaCar перетнув позначку у 5 мільйонів користувачів.

Про це повідоили у прес-службі сервісу, передає «Інтерфакс-Україна».

У компанії заявили, що за останні два роки активність на платформі BlaBlaCar в Україні зросла більше ніж на 150%, щодня поїздки здійснюють кілька десятків тисяч осіб. Водночас ком’юніті сервісу загалом у світі досяг 75 мільйонів користувачів у 22 країнах (3,4 млн у середньому на країну).

«У піковий час (різдвяні, великодні свята) на платформі публікується понад мільйон вільних місць. Із них 80% — поїздки по Україні, 20% — міжнародні (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)», — зазначили у прес-службі.

У BlaBlaCar вважають, що на швидкі темпи зростання платформи вплинуло збільшення пасажиропотоку в містах-мільйонниках (Київ, Одеса, Дніпро, Харків і Львів).

«Щомісяця сервіс фіксує більш як 45 тисяч унікальних місць відправлення та прибуття по всій території України, що з’єднують більш як 90% населених пунктів країни.

Особливо актуально це для невеликих міст і сіл, де немає прямого автобусного або залізничного сполучення і які розташовані далеко від великих транспортних вузлів і магістралей «, — підкреслили в компанії. 

Зазначається, що BlaBlaCar планує продовжити покращувати продукт в Україні і зосередитися на створенні маркетплейса для автодорожніх поїздок.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *