Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$7,065.18
-1.17%
Bitcoin Cash (BCH)
$204.92
-1.50%
Litecoin (LTC)
$42.98
-1.58%
Бажання: КМДА просить швидше передати Гостинний двір на бала...
Новости, По делу

Бажання: КМДА просить швидше передати Гостинний двір на баланс міста

Департамент охорони культурної спадщини Київської міськдержадміністрації закликає Міністерство економічного розвитку і торгівлі припинити затягування процесу передачі Гостинного двору в комунальну власність.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Фонд держмайна погодив проект розпорядження Кабміну ще 15 березня 2019 року. Мінфін — 18 квітня 2019 року. Вважаю, що нормативних підстав для відмови в узгодженні передачі будівлі Гостиного двору в комунальну власність територіальної громади міста Києва з боку Мінекономрозвитку немає, проте є умисне гальмування цього процесу», — заявив директор департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк.

За його словами, МЕРТ після вивчення роз’яснень КМДА про передачу об’єкта в комунальну власність направило ряд зауважень.

Зокрема, відомство вказує на відсутність згоди органу охорони культурної спадщини на передачу об’єкта, відсутність в рішенні Київради інформації про цільове призначення об’єкта, а також відсутність в техніко-економічному обгрунтуванні обсягів фінансування на утримання і реконструкцію об’єкта, посилаючись на лист Мінфіну від 15 березня 2019 року.

При цьому, як повідомляє КМДА, в міністерство звернувся безпосередньо орган охорони культурної спадщини — департамент КМДА, цільове призначення об’єкта залишається незмінним згідно з чинним законодавством, а обсяги фінансування можуть бути визначені тільки після передачі об’єкта у власність міста.

Крім того, Мінфін уже погодив безкоштовну передачу Гостиного двору в комунальну власність.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *