Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$7,077.43
-0.48%
Bitcoin Cash (BCH)
$205.21
-0.99%
Litecoin (LTC)
$43.12
-0.95%
Засудили: від Коломойського вимагають 200 мільйонів морально...
Новости, По делу

Засудили: від Коломойського вимагають 200 мільйонів моральної шкоди за інтерв’ю

Громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами особистого адвоката Трампа Рудольфа Джуліані, подали в Україні позов до суду на олігарха Ігоря Коломойського з вимогою компенсації 200 мільйонів гривень моральної шкоди після інтерв’ю, у якому він назвав їх «аферистами».

Про це повідомляють «Схеми».

«Слова Коломойського в інтерв’ю про те, що Фруман та Парнас є «аферистами» та «перебувають під розслідуванням США», а також «збирають з людей гроші під приводом знайомства з Джуліані, який є адвокатом президента США Трампа», зашкодили честі, гідності та діловій репутації двох громадян Америки, які є «поважними бізнесменами в своїй країні», — йдеться у позовній заяві до Голосіївського районного суду, яку надала адвокатка Аліна Самарець.

Крім цього, окремі фрази олігарха розцінили як погрози життю та здоров’ю, у зв’язку з чим Фруман і Парнас написали відповідні заяви до правоохоронних органів України та за рекомендацією захисту «вимушені були полишити свої справи в Україні та виїхати в США».

Фруман та Парнас просять суд визнати недостовірною інформацією щодо «аферистів» і «збору грошей» і стягнути з Коломойського в якості компенсації за моральну шкоду 200 мільйонів гривень.

«Мої клієнти пріоритетом ставлять саме спростування інформації та захист свого імені, а щодо моральної шкоди, то вони ухвалили спільне рішення всю суму моральної шкоди передати народу України», — розповіла «Схемам» адвокатка Аліна Самарець.

Сам олігарх сказав, що не буде коментувати ситуацію, щоб «не розцінили як спробу вплинути на суд».

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *