Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,222.07
0.15%
Bitcoin Cash (BCH)
$234.00
3.76%
Litecoin (LTC)
$54.98
0.28%
Недобрали: підсумки першого півріччя — держбюджет вико...
Новости, По делу, Политика, Экономика

Недобрали: підсумки першого півріччя — держбюджет виконано з дефіцитом 7 мільярдів

Загальний фонд державного бюджету за січень-червень 2019 року виконано з дефіцитом у розмірі 6,8 мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Доходи держбюджету зросли на 12,9% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року — до 506,8 млрд грн, становивши 95,7% від розпису.

Станом на 1 липня сума коштів на єдиному казначейському рахунку становила 13 млрд грн, а на валютних рахунках Держказначейства — кошти в еквіваленті 81,1 млрд грн.

За даними Мінфіну, Національний банк за 5 місяців повністю перерахував до держбюджету прибуток за минулий рік в сумі 64,9 млрд грн. 

Також наголошується, що в другому півріччі поточного року залишаються ризики невиконання доходів через більш міцний курс гривні і нижчі обсяги імпорту. 

«У зв’язку з цим уряду потрібно докласти всіх зусиль для виконання своїх зобов’язань, зокрема, реалізації реформи Державної фіскальної служби шляхом її поділу на митну і податкові служби, що сприятиме зниженню ухилення від сплати податків і зменшенню контрабанди та, відповідно, більш високих доходів бюджету», — йдеться в повідомленні.

«Фактичний старт великої приватизації сприятиме надходженню коштів для фінансування дефіциту бюджету. Виконання зобов’язань в рамках програми макрофінансової допомоги ЄС допоможе отримати бюджетне фінансування», — додали в Мінфіні.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *