Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,222.07
0.15%
Bitcoin Cash (BCH)
$234.00
3.76%
Litecoin (LTC)
$54.98
0.28%
Економія: німецька промисловість переходить на неповний робо...
Новости, По делу, Экономика

Економія: німецька промисловість переходить на неповний робочий день

Німецька промисловість очікує зростання числа робітників, переведених на неповний робочий день.

Про це пише DW.

Згідно з результатами опитування, 8,5% від загальної чисельності німецьких компаній в переробній промисловості планують в найближчі три місяці перейти на неповний робочий день. Це найвищий показник з 2013 року.

В кінці 2017 року неповний робочий день був у планах у рекордно низького числа підприємств переробної промисловості (0,4%). З тих пір цей показник майже безперервно зростав, досягнувши влітку 2018 року позначки в 2,6%.

«Ослаблення економічного зростання починає позначатися на ринку праці», — коментує результати дослідження Тімо Вольмерсхойзер, глава відділу, що займається кон’юнктурними прогнозами.

За його словами, німецька промисловість з середини 2018 року перебуває в рецесії, і неповний робочий день — один з варіантів збереження робочих місць в складні для економіки часи.

За даними Федерального агентства з праці, в квітні 2019 року перехід на неповний робочий день торкнувся майже 44 тисячі осіб, що в три з гаком рази перевищує показник квітня 2018 року (13 тисяч осіб).

Газета Süddeutsche Zeitung повідомляє, що в лютому 2019 року додаткові виплати від держави в зв’язку з переведенням на неповний робочий день отримували 44,5 тисячі осіб.

Крім того, німецькі компанії в переробній промисловості в найближчі три місяці планують більше людей звільнити, ніж прийняти на роботу.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *