Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,223.26
0.15%
Bitcoin Cash (BCH)
$234.29
3.84%
Litecoin (LTC)
$55.02
0.31%
Злітаються: колишні топ-менеджери Приватбанку приїжджають в ...
Новости, По делу, Экономика

Злітаються: колишні топ-менеджери Приватбанку приїжджають в Україну з Австрії і Швейцарії

Колишні топ-менеджери націоналізованого Приватбанку, які живуть в Австрії та Швейцарії, постійно приїжджають в Україну.

Про це пише «НВ Бізнес».

За даними видання, колишній голова правління Приватбанку Олександр Дубілет 7 червня відвідав Україну — він був гостем на вечірці Monobank, присвяченій видачі одного мільйона карт.

Зазначається, що Олександр Дубілет був відзначений на фото у пості в Facebook одного із співвласників Monobank,  колишнього керівника роздрібного бізнесу та напряму з обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів Приватбанку Олега Гороховського.

Крім цього, старший Дубілет є на фото однієї зі співробітниць компанії Fintech Band (розробник Monobank) Ірини Пивовар, викладеному у її стрічці новин Facebook

За даними «НВ Бізнес», Олександр Дубілет після визнання Приватбанку неплатоспроможним і націоналізованим, живе в Австрії, але досить часто відвідує Україну. У цьому році він був у січні, березні, квітні, травні і останній раз в червні.

Як розповідають джерела видання,  колишній перший заступник Тимур Новіков, який відповідав за інвестиційний бізнес Приватбанку, живе в Швейцарії, але також постійно прилітає і відлітає.

«Екс-керівник корпоративного ВІП бізнесу Приватбанку Володимир Яценко мандрує маршрутом Женева-Відень-Україна. У той же час колишня заступник голови Людмила Шмальченко весь час жила і продовжує жити в Україні», — йдеться у повідомленні.

«Їх повинні були включити в першу сотрню списку кандидатів Слуги Народу, але в останній момент чомусь передумали», — заявило джерело.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *