Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,222.07
0.15%
Bitcoin Cash (BCH)
$234.00
3.76%
Litecoin (LTC)
$54.98
0.28%
Для людей: у метро почнуть проектувати громадські туалети &#...
Жизнь, Новости, По делу

Для людей: у метро почнуть проектувати громадські туалети — Мінрегіон

Із 1 вересня при проектуванні нових станцій метро або при проведенні їх реконструкції мають обов’язково передбачатися туалети для пасажирів, які будуть розміщуватись у межах вестибюля – на вході/виході зі станцій.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.

За словами заступника міністра, це оптимальне розміщення, «яке з технічної точки зору можливо робити у нас і це буде зручно для людей».

Зокрема, санвузли мають обов’язково бути доступними для всіх груп населення і враховувати потреби людей із інвалідністю та інших маломобільних груп.

Парцхаладзе додав, що у складних умовах під час реконструкції станції можливо влаштовувати санвузли у суміщених підземних переходах або поряд зі станцією на поверхні землі.

Відповідна норма міститься у оновленому ДБН «Метрополітени» і вступає у дію з 1 вересня, написав Парцхаладзе.

Він додав, що у чинному ДБН «Споруди транспорту. Метрополітени» відсутня норма щодо проектування громадських туалетів для пасажирів, у той час як у багатьох країнах Європи, зокрема, Франції, Великобританії та Австрії — це нормальна практика.

«Громадські туалети при вході на станціях там є. Тому ми врахували думку громадськості, адже навколо цього питання було завжди чимало обговорень. Тим паче що в Україні теж є вдалі приклади такого впровадження, наприклад, харківське метро», — підкреслив чиновник.

Як повідомлялося раніше, в Україні також зобов’яжуть будувати туалети у великих супермаркетах.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *