Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$10,679.37
-0.16%
Bitcoin Cash (BCH)
$318.25
-0.80%
Litecoin (LTC)
$75.36
-3.41%
Інвестиція: екс-президент «Київстару» інвестував у...
Новости, Экономика

Інвестиція: екс-президент «Київстару» інвестував у невелику IT-компанію із Житомира

Екс-президент мобільного оператора компанії «Київстар» Петро Чернишов інвестував у IT-компанію Revizion із Житомира.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці на вихідних.

«Revizion — сервіс зі збору зворотного зв’язку, відгуків клієнтів і по роботі з оцінкою якості товарів і послуг. Одне з головних його завдань — вимірювати малим і середнім бізнесам їхній індекс NPS (Net Promoter Score — або Індекс Лояльності Клієнтів) «, — розповів Чернишов.

При цьому компанія відрізняється від конкурентів тим, що не просто збирає відгуки, а вибудовує систему зворотного зв’язку у всіх точках контакту будь-якого бізнесу — через QR-коду, email, API, власний call-centre.

 «Система дозволяє побудувати відгуки (якщо треба!) по конкретному офіціантові або, наприклад, торговому представнику. Тим що негайно дозволяємо ресторану (або магазину) відповідати на негативний коментар клієнта і погашати цей негатив у зародку», — пояснив він.

Сьогодні з компанією вже працює безліч різних мереж ресторанів, серед яких: Tarantino Family, La Famiglia, холдинг! FEST, мережа ресторанів Сави Лібкіна, Pesto cafe, а також великі дистрибуційні компанії і держустанови, написав він.

Крім того, за словами Чернишова, компанія підписала контракт із Укрпоштою.

Екс-президент «Київстару» додав, що крім Revizion, де він є «не тільки інвестором, але і ментором», є також інші компанії, «і не в Україні теж».

Нагадаємо, що 20 травня Чернишов увійшов до складу наглядової ради VoxUkraine.

Як повідомлялося, приріст прямих інвестицій у першому кварталі 2019 року станови 45,5 мільйона доларів, в той час як у першому кварталі 2018 року — понад 1,1 мільярда доларів.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *