Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$10,679.37
-0.16%
Bitcoin Cash (BCH)
$318.25
-0.80%
Litecoin (LTC)
$75.36
-3.41%
Рейдерство: у ФК «Веста» відповіли на звинувачення...
Новости, По делу, Экономика

Рейдерство: у ФК «Веста» відповіли на звинувачення

ФК «Веста» законно придбала права вимоги за проблемним кредитом компанії «Восход Солар» на прозорому аукціоні.

Про це йдеться у заяві фінансової компанії «Веста», яка є у розпорядженні ЕП.

«Менеджмент компанії «Восход Солар», заявляючи у ЗМІ про спроби рейдерського захоплення активів, умисно перекручує ситуацію, аби уникнути виконання законних вимог кредиторів та законних правонаступників права вимоги за проблемною заборгованістю компанії, підконтрольної братам Клюєвим», — йдеться у повідомленні ФК «Веста».

«Судячи з подій навколо активів та заборгованості компанії перед кредиторами, менеджмент компанії «Восход Солар» сам планував викупити проблемний кредит у Фонду гарантування вкладів фізосіб, щоб уникнути виконання законних вимог кредиторів чи законних правонаступників права вимоги за проблемними кредитами», — вважають у фінансовій компанії.

«Веста» заявляє, що менеджмент компанії «Восход Солар» умисно занижував вартість власного проблемного кредиту перед проведенням аукціону ФГВФО.

«У лютому, вивчаючи документи, ми виявили факти шахрайства: під заставне майно по кредиту, взятому в «АКТИВ-БАНКУ», компанія «Восход Солар» оформлює новий кредит у державному «Укргазбанку». На цей момент рахунки компанії заарештовані рішенням суду: «Восход Солар» подає апеляцію, але у травні Південно-Західний апеляційний суд її відхиляє», — розповідають в компанії.

За словами представників ФК «Веста», за два місяці «Восход Солар» незаконно вивів з-під арешту близько 120 млн гривень.

«У реалізації цієї схеми їм допомогли високопоставлені функціонери державної компанії «Енергоринок», а також приватний «Банк Восток»», — заявили у ФК «Веста».

У заяві нагадується, що раніше «Восход Солар» контролювали брати-утікачі Клюєви.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *