Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$10,679.37
-0.16%
Bitcoin Cash (BCH)
$318.25
-0.80%
Litecoin (LTC)
$75.36
-3.41%
Неочікуванно: в Україні з’явилися дороги європейської ...
Жизнь, Новости, По делу, Экономика

Неочікуванно: в Україні з’явилися дороги європейської якості

На певних ділянках в Україні почали з’являтися дороги європейської якості.

Про це в інтерв’ю ЕП розповів керівник «Укравтодору» Славомір Новак.

«[Дороги європейської якості] вже з’явилися на певних ділянках. Можу гарантувати, що за п’ять років ми об’єднаємо обласні центри. Відремонтувати одразу все неможливо», — заявив голова Укравтодору.\

Пріоритетом своєї роботи Новак назвав коридор GO Highway.

«У 2019 році проводимо ремонт у Хмельницькій, Вінницькій та Черкаській областях, а також капітальний ремонт мосту через Хаджибейський лиман в Одеській області», — розповів Новак.
«Почали ремонт доріг Н-11 Миколаїв — Дніпро і Н-14 Миколаїв — Кропивницький. У 2019 році завершимо ділянку від межі Миколаївської області до Кропивницького», — додав він.
За його словами, у 2019 році почнеться капітальний ремонт шляху Н-14 від межі з Кіровоградською областю на південь, до Миколаєва. Дорога буде бетонною.

«З важливих проектів — дорога Н-31 Дніпро — Решетилівка. Це будівництво бетонної дороги з підключенням до коридору М-03 Київ — Харків — Довжанський. За кілька років поїдемо якісною дорогою від Дніпра до Києва», — розповів керівник Укравтодору.

Крім того, на трасі Н-08 Бориспіль — Маріуполь в рамках окремої бюджетної програми продовжується ремонт ділянки Запоріжжя — Маріуполь.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *