Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$10,019.80
-0.26%
Bitcoin Cash (BCH)
$307.11
-1.88%
Litecoin (LTC)
$72.34
-2.45%
Збитки: Uber отримав мільярд доларів збитку через зростання ...
Новости, Экономика

Збитки: Uber отримав мільярд доларів збитку через зростання витрат

Uber Technologies Inc відзвітувала про квартальний збиток в 1 млрд доларів, оскільки компанія витрачає значні кошти на розвиток бізнесу з доставки їжі і вантажоперевезень, в результаті чого виручка збільшилася на 20%.

Про це пише Рейтер.

Виручка в розмірі 3,1 млрд доларів відповідала верхній межі прогнозу компанії на квартал. Збиток також збігся з прогнозом Uber на рівні 1-1,11 млрд доларів.

Акції компанії зросли на 2,6% після того, як генеральний директор Uber Дара Хосровшахі повідомив про поліпшення робочих процесів, наприклад, про скорочення кількості маркетингових акцій у другому кварталі, але назвав 2019-й «роком інвестицій».

Враховуючи що акції компанії торгуються більш ніж на 10% нижче ціни IPO в 45 доларів, Хосровшахі доведеться переконати інвесторів в тому, що Uber може зафіксувати прибуток.

Квартальні витрати зросли на 35%, оскільки компанія витратила значні кошти напередодні IPO раніше в травні.

Uber повідомила, що кількість щомісячно активних користувачів у світі зросла до 93 млн в порівнянні з 91 млн в кінці четвертого кварталу.

Чистий збиток становив 1,01 млрд доларів, або 2,26 долара на акцію, в першому кварталі, що завершився 31 березня, в порівнянні з чистим прибутком в 3,75 млрд доларів, або 1,84 долара на акцію, роком раніше, коли підтримку результатам зробив продаж активів компанії Grab і Яндексу.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *