Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,688.10
-0.71%
Bitcoin Cash (BCH)
$278.56
-2.95%
Litecoin (LTC)
$59.70
-2.21%
Нардеп закликала Порошенка ветувати обмеження для домашніх С...
Жизнь, Новости, Экономика

Нардеп закликала Порошенка ветувати обмеження для домашніх СЕС

Народний депутат України Вікторія Войціцька закликала президента України Петра Порошенка ветувати закон, який скасовує «зелені» тарифи для усіх дрібних домашніх наземних СЕС.

Про це вона написала у себе у Facebook.

«Звертаюся до Президента України із проханням накласти вето на відповідний законопроект 8449-д і повернути його у парламент із пропозиціями, які би дозволяли «зелений» тариф для всіх домашніх СЕС, а не лише для змонтованих на дахах і фасадах», — закликала Войціцька.

«У такому разі у парламенті знайдуться голоси, щоб проголосувати відповідні пропозиції Президента. Якщо ж питання крупних СЕС та дрібних СЕС буде розділене, то малоімовірно, що окремий закон про домашні СЕС найближчим часом буде проголосований», — зазначила нардеп.

«Таке рішення парламенту, коли звичайним українцям, середньому класу встановлюють «зелений» тариф 0 грн, а для крупних СЕС олігархів — становить 5 грн за кВт-год, є прикладом обурливої несправедливості. Давайте будемо мати совість і ухвалювати справедливі рішення», — наголосила Войціцька. «Держава не має права обманювати тисячі родин», — підкреслила вона

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *