Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$10,525.00
-1.95%
Bitcoin Cash (BCH)
$306.21
-3.95%
Litecoin (LTC)
$98.06
-4.45%
Позиція озвучена: Цукерберг проти розділення Facebook, Insta...
Новости

Позиція озвучена: Цукерберг проти розділення Facebook, Instagram і WhatsApp

Пропозиція розділити компанію Facebook та Instagram і WhatsApp, які їй належать, на окремі компанії не допоможе вирішити проблеми, які стоять перед соцмережею.

Про це заявив керівник Facebook Марк Цукерберг в інтерв’ю каналу France Info, повідомляє TechCrunch.

«Прочитавши колонку Кріса Х’юза (співзасновника Facebook — ред.), я подумав, що його пропозиція не допоможе вирішити проблеми (йдеться претензії до Facebook у різних країнах після скандалів з Cambridge Analytica та «фабрикою тролів» — ред.).

Я думаю, ті, хто піклується про демократію і вибори, раді мати компанію, яка, як ми, може вкладати мільярди доларів на рік у створення найсучасніших інструментів для боротьби з втручанням у вибори», — сказав він.

За словами Цукерберга, у 2019 році бюджет Facebook на безпеку перевищив весь дохід компанії, отриманий після виходу на біржу в 2012 році.

«Ми можемо собі це дозволити, тому що ми побудували успішний бізнес», — зазначив керівник Facebook.

Про недоцільність розподілу Facebook заявив і Нік Клегг — віце-президент компанії з міжнародних справ і зв’язків з громадськістю.

«За успіх не можна карати. Facebook не треба ділити — над ним треба встановити контроль», — написав він у колонці для The New York Times.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *