Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$10,525.00
-1.95%
Bitcoin Cash (BCH)
$306.21
-3.95%
Litecoin (LTC)
$98.06
-4.45%
Жодних проблем: санкції Росії не створили проблем із нафтопр...
Новости, Политика, Экономика

Жодних проблем: санкції Росії не створили проблем із нафтопродуктами

Можливе припинення або обмеження Росією з 1 червня постачань в Україну нафтопродуктів і вугілля не становить проблем для української енергетики та ринку світлих нафтопродуктів.

Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Щодо світлих нафтопродуктів…, щодо енергетичного вугілля ми взагалі не бачимо проблем», — сказав глава уряду.

Прем’єр наголосив, що уряд працює з усіма учасниками ринку, з виробниками та імпортерами для того, щоб мінімізувати будь-який негативний вплив.

«Стосовно коксівного (вугілля) триває робота… Щодо дизельного пального, газу є питання, з якими ми сьогодні працюємо і мінімізуємо будь-який негативний вплив», — сказав Гройсман.

Він наголосив, що диверсифікація та енергетична незалежність для країни має ключове значення, і такі стратегічні завдання поставлено в усіх секторах паливно-енергетичного комплексу країни, зокрема в атомній енергетиці та на ринку природного газу.

«Зрозуміло, що завжди хочеться швидше — і це важливе питання, яке наразі стоїть перед Національною компанією «Нафтогаз України», — додав український прем’єр.
Як повідомлялося, згідно з постановою уряду РФ від 18 квітня, постачання вугілля, нафти й нафтопродуктів в Україну з 1 червня цього року здійснюватимуться лише на підставі дозволів, виданих російським Мінекономрозвитку.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *