Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$10,679.37
-0.16%
Bitcoin Cash (BCH)
$318.25
-0.80%
Litecoin (LTC)
$75.36
-3.41%
Завжди готовий: Гройсман готовий очолювати уряд і після вибо...
Новости, Политика, Экономика

Завжди готовий: Гройсман готовий очолювати уряд і після виборів Ради

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що готовий знову очолити уряд після парламентських виборів.

Про це він заявив в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна«.

«Я маю розуміння, що робити далі, і я можу очолювати уряд. Якщо український народ вирішить, що я і сформована нами команда будуть гідні представляти їхні інтереси та реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд», — сказав Гройсман.

Водночас він наголосив, що важливим є формування після виборів сильної та згуртованої коаліції.

«Тому що ефективність уряду залежить від того, наскільки він може спиратися на парламентську більшість», — констатував прем’єр.

Разом з тим, відповідаючи на питання, чи планує йти з посади на період передвиборної кампанії, він сказав: «Ми проаналізуємо, і я буду діяти так, як визначено законом. Кампанія кампанією, але держава — це набагато важливіше. Я краще буду менше брати участь у передвиборній кампанії і робити все для того, щоб у країні була стабільність, ніж навпаки. Я буду знаходити здоровий баланс. Але головне — щоб не було порушень закону, і я це чітко розумію».

Прем’єр зазначив, що така ж позиція буде і щодо інших міністрів, оскільки, на його думку, кожен член уряду має право визначати своє політичне майбутнє.

«Єдине, що для мене буде абсолютно чітко: не плутати державне з політичним. Якщо це буде якимось чином впливати на дестабілізацію роботи уряду або щось інше, то такий міністр повинен взяти виробничий відпустку і працювати в політиці», — констатував Гройсман.

Водночас він заявив, що в даний час не бачить таких загроз.

«Ви знаєте, я часто зустрічаюся з міністрами, і ми говоримо про це. Я заявив свою позицію, яка полягає в тому, що уряд працює далі, і він (міністр — ІФ) має виконувати свої функції, тому що є багато завдань, які потрібно вирішувати», — сказав прем’єр.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *