Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$7,949.00
0.47%
Bitcoin Cash (BCH)
$413.18
-0.43%
Litecoin (LTC)
$91.19
0.26%
Позитивний приклад: Приватбанк відзвітував про рекордний при...
Новости, По делу, Политика, Экономика

Позитивний приклад: Приватбанк відзвітував про рекордний прибуток

За минулий рік Приватбанк збільшив чистий комісійний дохід, тобто прибуток від надання послуг та проведення банківських транзакцій, у півтора раза – до 15,2 млрд гривень.

Такі дані наведено в підтвердженому аудиторською компанією E&Y річному звіті банку, повідомляє прес-служба фінустанови.

«Збільшення кількості активних клієнтів на 10% та зростання обсягів транзакцій як у відділеннях, так і в онлайн-каналах дозволили досягти збільшення чистого комісійного доходу на 49% порівняно з 2017 роком», – зазначено в документі.

Згідно зі звітом, зростання чистих комісійних доходів за умов збільшення порівняно з 2017 роком операційних витрат усього на 14,7% забезпечило банку отримання рекордного за підсумками 2018 року прибутку в розмірі 12,8 млрд гривень.

«Комісії формують значну частину прибутку банку та є важливим фактором стійкості бізнесової моделі: чистий комісійний прибуток банку на 109% покриває адміністративні витрати», – зазначається у звітності.

«При цьому за підсумками 2018 року Приватбанк виявився одним з найкращих серед українських банків за показником перевищення доходів над витратами, що становив 45%», — повідомляє прес-служба.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *