Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,736.33
-0.52%
Bitcoin Cash (BCH)
$315.86
-2.87%
Litecoin (LTC)
$60.46
-2.75%
Відомий спортивний бренд інвестує 80 мільйонів євро у завод ...
Жизнь, Новости, По делу

Відомий спортивний бренд інвестує 80 мільйонів євро у завод у Вінниці

Світовий виробник спортивних товарів Head придбав у Вінниці ділянку площею 25 гектарів для будівництва одного з найбільших у світі заводів з виробництва зимового спортивного спорядження.

Про це повідомляє Ukraine Now.

Завод на земельній ділянці на території Вінницького індустріального парку буде виробляти лижі, лижні черевики, лижні кріплення.

Компанія планує інвестувати у завод 80 мільйонів євро і створити близько 1000 робочих місць з виходом на повну виробничу потужність.

Вінницька міська рада 29 березня схвалила рішення «Про встановлення результатів земельних торгів». Це – найбільша ділянка, яку коли-небудь виставляли на земельних торгах у Вінниці.

У аукціоні взяли участь дві компанії – ТОВ «Хед Вінниця» (Head Vinnytsia) і ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат. На торгах початкова вартість земельної ділянки для учасників становила 30 млн гривень. У процесі проведення аукціону ціна була збільшена на 15%. Учасник аукціону – «Хед Вінниця» запропонував найвищу ціну, в результаті чого, земельну ділянку площею 25 га передано у власність цієї компанії за 34,5 млн гривень.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *