Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$11,035.00
2.80%
Bitcoin Cash (BCH)
$473.84
-1.81%
Litecoin (LTC)
$135.20
-3.82%
«Теплі» кредити в Україні видають уже 4 банки...
Новости, По делу, Политика, Экономика

«Теплі» кредити в Україні видають уже 4 банки

Укрексімбанк приєднався до програми «теплих кредитів»

Держагенство з енергозбереження та енергоефективності підписало договір про співпрацю з Укрексімбанком  щодо програми «теплих кредитів», які видають українцям на умовах співфінансування проектів з енергозбереження – утеплення будинків, встановлення лічильників і твердопаливних котлів, а також геліоколекторів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Держагентство.

Так, кількість банків, які надають зазначені позики, виросла до чотирьох. Окрім Укрексімбанку, їх можна отримати в Ощадбанку та Укргазбанку, в цьому році приєднався до програми й ПриватБанк.

За підрахунками Держенергоефективності, в березні понад 5200 українських сімей отримали 151 млн грн «теплих кредитів». Переважну більшість грошей спрямовано на утеплення будинків.

Нагадаємо: у 2018 році Кабмін виділив із держбюджету 400 млн грн на програму підвищення енергоефективності в житлового сектору , або «теплі кредити». Половина з цієї суми була призначена для ОСББ і житлово-будівельних кооперативів. Ще 202 млн грн було виділено на стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів, решта 7,7 млн ​​грн – на відшкодування частини коштів на придбання котлів, окрім газових та електричних.

Восени 2018 року на програму «теплі кредити» з держбюджету було виділено додатково 100 млн грн. Крім цього, приватні домогосподарства й ОСББ отримують додаткові компенсації на енергоефективні заходи від місцевої влади.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *