Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$11,035.00
2.80%
Bitcoin Cash (BCH)
$473.84
-1.81%
Litecoin (LTC)
$135.20
-3.82%
Очільник Німецького футбольного союзу подав у відставку чере...
Жизнь, Новости, По делу

Очільник Німецького футбольного союзу подав у відставку через подарунок від Суркіса

Райнгарда Ґрінделя звинувачують у приховуванні доходів та отриманні дорогого годинника від Григорія Суркіса

Президент Німецького футбольного союзу (DFB) Райнгард Ґріндель пішов у відставку. Про це повідомляє DW.

Як зазначає видання, останнім часом він став об’єктом жорсткої критики через публікації у ЗМІ, що поставили під питання чесність футбольного функціонера. Перша з них, у журналі Spiegel, стосувалася платежів загальною сумою майже 78 000 євро, що Ґріндель отримав від одного з підрядників Німецького футбольного союзу – компанії DFB-Medien Verwaltungs-Gesellschaft. Ці гроші він заробив у 2016–2017 роках як голова наглядової ради підприємства, але не повідомив про них публічно.

Проте ще більшого резонансу набув скандал через дорогий годинник, який Ґріндель отримав від українського олігарха Григорія Суркіса. Згідно з інформацією газети Bild, яку було оприлюднено на початку цього тижня, декілька років тому Суркіс подарував німецькому футбольному функціонеру коштовний годинник, вартість якого складала приблизно 6000 євро. Цей годинник Ґріндель також не задекларував. Натомість він заявив журналістам, що вважає це суто приватним подарунком.

«Це було питанням ввічливості – прийняти цей подарунок», – заявив функціонер, на думку якого це не створювало жодного конфлікту інтересів. Пізніше він все ж вибачився за рішення взяти коштовний подарунок.

Відтепер Німецьким футбольним союзом керуватимуть двоє його віце-президентів Райнер Кох та Райнгард Раубалль. Обрання нового президента відбудеться на з’їзді DFB 27 вересня.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *