Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$8,697.38
-1.54%
Bitcoin Cash (BCH)
$314.28
-3.46%
Litecoin (LTC)
$60.39
-3.22%
Лагард впевнена, що рецесії світової економіки найближчим ча...
Новости, По делу, Политика, Экономика

Лагард впевнена, що рецесії світової економіки найближчим часом не буде

Директор-розпорядник МВФ визначала, що світова економіка перебуває у складному становищі та зазнає спаду у 2019 році, але це не загрожує їй рецесією

Розвиток світової економіки хоч і втратив імпульс протягом останнього часу, однак це не загрожує світовій економіці можливою рецесією. Про це заявила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард, передає MarketWatch.

За її словами, незважаючи на те, що 70% світової економіки зазнає спаду цього року, «ми не бачимо можливої рецесії найближчим часом».

«Насправді ми очікуємо деякого зростання в другій половині 2019 року та у 2020 році», – сказала Лагард під час виступу у Торгово-промисловій палати США.

Втім, вона також визнала, що наразі світова економіка перебуває у складному становищі. За її словами, зростання світової економіки уповільнюється через напруженість у торгівлі та впровадження більш жорстких фінансових умов у другому півріччі 2018 року.

Під час своєї промови вона вчергове наголосила, що переможця у торговому конфлікті між США та Китаєм не буде. У випадку впровадження 25%-х мит ВВП США скоротиться на 0,6%, Китаю – на 1,5%.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *