Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$11,035.00
2.80%
Bitcoin Cash (BCH)
$473.84
-1.81%
Litecoin (LTC)
$135.20
-3.82%
Австралійська Appen купує американську компанію, яка займаєт...
Жизнь, Новости, По делу, Экономика

Австралійська Appen купує американську компанію, яка займається АІ, за понад $400 млн

Appen та американська Figure Eight, послугами якої користуються Microsoft, Google та інші, разом створюватимуть комплексні рішення для застосунків на основі АІ

Австралійська компанія Appen, що займається штучним інтелектом (АІ), повідомила, що купує американську Figure Eight за $426 млн. Про це повідомляє Smallcaps.

Союз двох компаній дозволить об’єднати масштаб, якість та досвід провідної Appen з програмною платформою машинного навчання Figure Eight, яка використовує інструменти автоматичного анотування  для перетворення неструктурованих текстових, графічних, аудіо- та відеоданих у високоякісні дані.

Разом ці компанії створять комплексне рішення для застосунків на основі АІ.

Головний виконавчий директор Appen Марк Брайан сказав, що це придбання істотно підвищить доходи Appen і забезпечить більш широку участь на ринку динамічного і швидкого зростання AI.

До кінця року Figure Eight працюватиме як окремий підрозділ у Appen та фокусуватиметься на розвитку продукції і доставці клієнтам, після чого обидва бренди будуть інтегровані.

Figure Eight, створена під назвою Crowdflower у 2007 році, відіграє критичну роль екосистемі штучного інтелекту. Компанія має широке розповсюдження у сфері технологій, державного управління, роздрібної торгівлі та фінансових послуг. Компанія надає послуги анотації  таким клієнтам, як Microsoft, Google, Spotify, eBay та інші.

Галузеві дослідження показали, що швидко зростаючий ринок штучного інтелекту до 2025 року коштуватиме $270 млрд завдяки таким програмам, як чат-боти, помічники, пошук, соціальні мережі, інтернет-реклама, комп’ютерний зір, безпілотні транспортні засоби та інші. Більшість цих інструментів спираються на великі обсяги високоякісних  даних і часте їхнє оновлення, і саме цей поштовх для створення більш точних додатків сприяє зростанню ринку штучного інтелекту.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *