Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$7,949.00
0.47%
Bitcoin Cash (BCH)
$413.18
-0.43%
Litecoin (LTC)
$91.19
0.26%
Греція розширює умови отримання «золотих віз»...
Жизнь, Новости, По делу, Политика, Экономика

Греція розширює умови отримання «золотих віз»

Греція планує розширити критерії надання посвідок на проживання, або так званих «золотих віз», громадянам країн, які не є членами Європейського Союзу.

Відповідний законопроект подало до парламенту Міністерство економіки, повідомляє Ekathimerini.

Законопроект передбачає видачу посвідок для громадян третіх країн (та їхніх сімей), які інвестують мінімум 400 000 євро в грецькі цінні папери та компанії, з метою збільшення прямих іноземних інвестицій.

За новими правилами для «золотої візи» достатньо буде депозиту в грецькому банку на таку суму, принаймні, щонайменше на 12 місяців з фіксованим продовженням. Аналогічно, інвестиції на таку ж суму в інвестиційну компанію з нерухомості також будуть підставою для отримання документа.

Зараз посвідку можна отримати за інвестицію в 250 тисяч євро у місцеву нерухомість.

Нові критерії включають інвестиції мінімум 400 000 євро в державні облігації тривалістю не менше трьох років через банк, що базується в Греції, або інвестиції мінімум 400 000 євро у взаємний фонд, створений в Греції або за кордоном для інвестування..

Іноземці також можуть отримати дозвіл з інвестиціями в 800 000 євро в акції або корпоративні облігації на грецьких ринках капіталу.

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *